Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

совршена фигура

СОФИЈА ВЕРГАРА ОТКРИ КАКО СО ДЕЦЕНИИ ЈА ОДРЖУВА СОВРШЕНАТА ФИГУРА: Тврди дека овој начин на исхрана…

Ретко кој може да остане рамнодушен на нејзината убавина и сексапил. Меѓутоа, холивудската актерка, Софија Вергара, покрај тоа што е една од најубавите жени на светот, минатата година беше прогласена и за најплатена актерка. Покрај