Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

сорпужници

ГРОЗОМОРНО ЗЛОСТОРСТВО ВО СРБИЈА: Прво го избодела сопругот со НОЖ, па деловите од телото ги исекла…

Во Зрењанин синоќа се случило страшно злосторство кога жената Т.П.(46) најпрвин со нож го избодела сопругот С.П.(42), а потоа со моторна пила ги отсекла деловите од неговото телото. Како што дознава Телеграф.рс, злосторството се