Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Срѓан

„БАТЕ МОЈ, СО НИШТО НЕ ГО ЗАСЛУЖИ ОВА“: Сестрата со потресни зборови се прости од убиениот Срѓан!…

Срѓан П.(42) е убиен синоќа во Зрењанин, кога сопругата Тереза ​​П.(46) го заклала во сон, а сестрата на Срѓан се прости од него со шокантни зборови. Да потсетиме, грозоморно злосторство го потресе Зрењанин, кога се дозна дека