Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Стефан Кавано

Спасовски одржа средба со извршниот директор на полициските служби при ИНТЕРПОЛ! (ФОТО)

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска одржа работна средба со извршниот директор на полициските служби при ИНТЕРПОЛ, Стефан Кавано. На средбата министерот Спасовски се заблагодари на прифатената покана за присуство