Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

страшна

СТРАШНА НЕСРЕЌА, АВТОМОБИЛОТ БУКВАЛНО СЕ РАСПАДНА! Возел со 290 километри на час и се забил право во…

Страшната несреќа можеа да ја видат гледачите на автомобилската трка која се одржа на јапонската патека Фуџи. Во автомобилска трка, јапонскиот возач Мицунори Такабоши удри во ѕид со брзина од 290 километри на час, по што неговиот