Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Трагична приказна

Браќата до смрт го претепале нивниот очув кој сексуално ја злоставувал нивната 9-годишна сестра…

Браќата Алехандро Тревино (18) и Кристијан Тревино (17) беа уапсени откако со нивниот пријател до смрт го претепале својот очув во Тексас, затоа што сексуално ја злоставувал нивната сестра. Семејството Тревинo полуделе од бес кога

Мислеле дека можат да го надгледуваат преку „бејби монитор“: Го пронашле детето премрзнато дури…

Двегодишно дете премрзнало во австриската општина Урфар, кога ја напуштило куќата во потрага по своите родители. Детето било само во куќата, во текот на ноќта, бидејќи родителите биле кај соседот, но мислеле дека преку „бејби мониторот“

Студентка запознала дечко преку интернет и исчезнала: Полицијата ја пронашла гола, врзана и покриена…

Студентката од Јута, Медлин Ален исчезна минатата недела, а сега полицијата ја пронајде во домот на 39-годишниот киднапер Брент Браун. Мажот е уапсен и осуден за лишување од слобода, како и за сексуално и физичко малтретирање, пишува NBC.

ТРАГИЧНА ПРИКАЗНА: Боксерка претепала бебе до смрт, мајката не направила ништо, судијката згрозена

Судот во Бредфорд, регионот Јоркшир во Англија, осуди на затвор две жени виновни за смртта на девојчето Стар Хобсон во септември 2020 година. За убиството Савана Брокхил (28) е осудена на минимум 25 години затвор. Нејзинината