Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

хармоникаш

Милорад Додик доби седмо внуче, па прослави во друштво на хармоникаш! (ВИДЕО)

Членот на Претседателството на БиХ, Милорад Додик (СНСД) доби седми внук, детенце на неговиот син Игор. „Се роди мојата седма внука Настја. Светот по кој тргна нека и донесе среќа, а нам веќе ни ги исполни животите со радост“,