Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Хејли

Џастин Бибер раскажа колку се разочарал кога сфатил дека бракот нема да му ги реши сите проблеми!

Џастин Бибер доживеа „емоционален слом“ откако сфати дека бракот нема да ги реши сите негови лични проблеми, рече 28-годишниот во епизодата од „The Ebro Show“ на Apple Music објавена во вторникот. Добитникот на Греми се омажи за