Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

шмрка

Поради оваа снимка луѓето на Твитер тврдат дека Амбер шмркала кокаин во судницата!

Судењето меѓу поранешните сопружници Амбер Херд и Џони Деп станува се поинтересно. Имено, сега се појави видео поради кое твитерџиите тврдат дека Амбер шмркала кокаин во судницата.