Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

шутирање

УЖАС ШТО ЈА ПОТРЕСЕ БАЛКАНСКАТА СПОРТСКА ЈАВНОСТ: Голманот на Црвена Ѕвезда ЅВЕРСКИ претепан! (ФОТО)

Страшната вест ја запрепасти спортската јавност на Балканот! Младиот голман на Црвена звезда и на српската репрезентација, Стефан Маринковиќ (17), беше брутално претепан на роденденска забава во ресторан во Белград ноќта меѓу 3 и 4