Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Јасмин Кавалиеро де Македо

Безживотното тело на познатата инфлуенсерка пронајдено во река. Неколку часа пред тоа таа објавила…

Бразилскиот познат модел и инфлуенсерка, Јасмин Кавалиеро де Македо која има само 21 година, исчезна по патување со брод на 12 декември оваа година, а нејзиното безживотно тело набрзо беше пронајдено во реката Магуари. Потрагата по