Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Џек Вигам

ДАЛИ ПОЗНАТИОТ АКТЕР Е ПРЕД БАНКРОТ !? Џони Деп изгубил милиони поради обвинувањата од поранешната…

Судењето помеѓу поранешните сопружници Амбер Херд и Џони Деп се уште трае, а во новото сведочење долгогодишниот агент на актерот откри колку милиони се изгубени поради обвинението за семејно насилство. На новото рочиште за