Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Адријана Чечик

Порно ѕвезда ја шокираше јавноста со фактот дека за време на снимање на филмови за возрасни ги…

Порно ѕвездата Адријана Чечик проговори за шокантните повреди со кои се здобила додека снимала филмови за возрасна категорија. 30-годишната актерка се појави во интервју претходно оваа недела и ги сподели своите ужасни искуства како