Tag: Еуростандард банка

Павле Богоевски: На Левица и Апасиев им останаа заробени повеќе од 30 илјади евра во Евростандард банка!?

Поранешниот пратеник и еден од лидерите на Шарената Револуција, Павле Богоевски на својот фејсбук профил објави дека партијата Левица ....