Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Јелена Карлеуша

ПОГЛЕДНЕТЕ КАДЕ ЗАМИНАА КАРЛЕУША И ТОШИЌ НА ОДМОР! РАЈ НА ЗЕМЈАТА: Хејтери, што велите сега? (ФОТО)

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ по 14 години брак решија да тргнат по својот пат, а како што стојат работите оваа одлука не им била тешка на поранешните сопружници. Јелена, која е многу активна на социјалните мрежи, често споделува

ЗА ЖАЛ СЕ БУДАМ САМA, OЧИТЕ НИКОГО НЕ БАРААТ! Карлеуша 6 месеци се обидуваше да го спаси бракот со…

Јелена Карлеуша шест месеци се обидувала да го спаси бракот со сопругот Душко Тошиќ , дознава Курир од извор близок до семејството Тошиќ. Имено, по семејниот инцидент на Божиќ годинава, кога Душко наводно ја плукнал, а

Дали овој човек e новата љубов на Јелена Карлеуша? Атина и Ника го “обожаваат” (фото)

Со месеци се шпекулираше дека постои тајна врска помеѓу популарната пејачка Јелена Карлеуша и американскиот рапер Кање Вест, а сега Јелена ја загреа приказната уште повеќе бидејќи малку се поигра на Инстаграм. Имено, таа користела

Ова се досега најпровокативните изданија на Јелена Карлеуша: Кога ќе ја видите во овие комбинации ќе…

Пејачката Јелена Карлеуша дефинитивно ги поместува границите, не само на музиката, туку и на модната сцена!  Според многумина, таа знае да ги претстави и носи најхрабрите комбинации на облека, а може да се заклучи дека со својот изглед

Блаканската дива повторно ги ‘запали’ социјалните мрежи: Карлеуша ги покри градите со…

Балканската дива и пејачка Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил сподели видео на кое се гледа како изгледа нејзината рано утринска фотосесија. Имено, таа позираше во флуоресцентно зелено одело, поточно силиконски горен дел кој е

Го одзема здивот: Карлеуша седна на „бесен“ мотор и ги покажа своите облини! (Фото)

Пејачката Јелена Карлеуша повторно го запали интернетот со една нејзина објава. Имено, таа во провокативно издание се качи на мотор и ги покажа сите свои облини. Со кацига на главата, дивата Карлеуша многу мажи ги остави без

СТАЈЛИНГОТ НА КАРЛЕУША ОД 3.800 ЕВРА ГИ РАСПАМЕТИ СИТЕ! МНОГУ ЖЕНИ БИ Ѝ ПОЗАВИДЕЛЕ НА ОВА ПАРЧЕ!

Пејачката Јелена Карлеуша е позната по тоа што не штеди пари кога се во прашање гардероба, чанти, чевли и разни други додатоци. Таа привлекува големо внимание со секоја нова објава на Инстаграм. Имено, Јелена е фотографирана во

“ЈАС СУМ СТВОРЕНА ЗА СОНЧЕВИ ДЕНОВИ“ – Карлеуша со новото видео споделено на социјалните мрежи…

Балкансата поп-ѕвезда Јелена Карлеуша го искористи топлиот ден и летната температура, па се сончаше во дворот на својата луксузна вила во Белград. Пејачката сподели две нови фотографии со своите следбеници на социјалната мрежа

Зачекорете во домот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ: Доминираат нежни тонови а на сите страни има…

Пејачката Јелена Карлеуша секогаш се држи до добриот моден вкус и стил, а позната е како една од најстилизираните на балканската естрадата. Дека навистина има префинет вкус за хармонија и убавина докажува и совршено стилизираниот дом во

БЕЗ ЦЕНЗУРА – Карлеуша ги “запали“ социјалните мрежи како никогаш претходно: Сите гледаат во…

Јелена Карлеуша ги изненади своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм со ново провокативно видео. Во кратко видео, популарната пејачка истрчува од домот на семејството Тошиќ-Карлеуша во костим со проводни светки и во таа прилика