Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Мадона

МАДОНА САКА ДА СЕ СРЕТНЕ СО ПАПАТА !? Кралицата на поп музиката откри што сака да зборува со Папата…

Мадона, кралицата на поп музиката, се обиде да стапи во контакт со Папата Франциско преку социјалната мрежа Твитер. Како што објави таа би сакала да разговара со Папата за некои важни работи.  Мадона истакна дека се надева дека Папата

КРАЈ НА ЉУБОВТА: Мадона ја раскина врската со 35-годишното помладо момче !

Како што пишуваат странските медиуми, поп-кралицата Мадона раскинала со 35 години помладото момче Ахламалик Вилијамс. Британски „Мирор“ наведува дека на пејачката ѝ било тешко да ја одржува врската поради работата. Таа има натрупан

Мадона повторно ги вознемири обожавателите со својата нова објава, па тие ја прашаа: „Дали сте добро…

Бизарното видео што кралицата на поп музијата, Мадона го објави на социјалната мрежа ТикТок пред доделувањето на Греми наградите во недела, доста ги загрижи нејзините обожаватели.  Имено, музичката ѕвезда се појавува во видео долго 15

Мадона и нејзиниот син имаат иста тетоважа (фото)

Мадона си додаде нови тетоважи и се пофали со тоа на својот интернет-простор. Од фотографиите се гледа дека таа и нејзиниот 16-годишен син Дејвид Банда се заедно во студио за тетоважи, па и оти веќе имаат иста тетоважа – „дрвото на

Со крст околу вратот и полугол задник, кралицата на поп музиката, Мадона повторно ги налути…

Поп-пејачката Мадона има импресивна музичка кариера која трае веќе пет децении, а се чини дека сè уште нема намера да застане.  Кралицата на попот на својот официјален Инстаграм профил претстави ремикс од една од нејзините најпопуларни

Страшно! Срамота! Изгледаш засташувачки! Покажи ни го твоето вистинско лице! Обожавателите на…

Кралицата на поп музиката, Мадона (63 г.) често ги шокира своите следбеници и обожаватели со нејзините фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи. Имено, пејачката сега на социјалната мрежа Инстаграм објави

Мадона повторно мета на нови критики од своите обожаватели, тие ја молат да престане со естетската…

Поп кралицата Мадона веќе некое време е критикувана од своите обожавателите дека претерува со естетската хирургија и тие и замеруваат дека е несигурна во својот изглед и дека изгледа непрепознатливо. Навистина ? Мадона се повеќе личи на

Некогаш Кралица на попот, денеска кралица на фотошопот! Мадона не прекинува да ги разбеснува својте…

Можеби Мадона некогаш ја носеше титулата „Кралица на попот“, но сега се повеќе е поблиску до титулата „Кралица на фотошопот“. Критиките кон неа не престануваат со месеци, а таа не се двоуми да сервира повеќе фотографии и контент на

Откриени сите пластични операции кои ги направила поп кралицата, Мадона низ текот на годините,…

Кралицата на попот, Мадона, низ својата многу карактеристична кариера научи како да го привлече вниманието на јавноста и медиумите. Таа пееше хитови кои ги сакаат милиони луѓе, но во последно време е во фокусот поради нејзиниот изглед.

Мадона ја шокираше јавноста, објави серија порнографски фотографии, фановите револтирани (фото)

Мадона (63) дефинитивно треба да ја добие титулата кралица на скандалите, бидејќи таа тоа го прави и во тоа ужива повеќе од музиката. Таа како да добила листа од најшокантните работи што може да ги направи една јавна личност во кариерата,