Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Меган Маркл

Честитките за роденденот на Меган јасно покажуваат какви се односите во кралското семејство (фото)

Членовите на британското кралско семејство и испратија роденденски пораки на Меган Маркл, која денес го слави својот 41 роденден. Фотографии споделија и принцот Вилијам и неговата сопруга Кејт Мидлтон и принцот Чарлс и Камила, а од

Кралицата Елизабета II ладнокрвно ги одби принцот Хари и Меган Маркл: “Да ме фотографирате со малата…

Кралицата Елизабета II не му дозволи на фотографот да присуствува на нејзината прва средба со нејзината правнука Лилибет, која се случи за време на неодамнешното одбележување на нејзиниот платинест јубилеј, пишува The Telegraph.

Каков “ладен туш“ за прицот Хари и Меган Маркл! Ги поканиле принцот Вилијам и Кејт Мидлтон на првиот…

Малата Лилибет, ќерката на принцот Хари и Меган Маркл, минатиот викенд го прослави својот прв роденден во Виндзор, каде што нејзините родители престојуваа за време на прославата на платинестиот јубилеј на кралицата Елизабета II. 

Експерт за читање усни откри четири зборови што Меган му ги упатила на Хари за време на прославата…

Меган Маркл и принцот Хари беа речиси незабележани за време на платинестиот јубилеј на кралицата Елизабета II по различните тензии меѓу брачната двојка и кралското семејство што се случија во последните години. Меган и Хари се појавија

Кралицата Елизабета II во сабота за првпат ќе ја запознае својата правнука Лилибет

Кралицата Елизабета II (96 г.) конечно ќе има можност да ја запознае својата правнука Лилибет, ќерка на принцот Хари и Меган Маркл. Кралицата треба да ја види Лилибет на нејзиниот прв роденден в сабота, а ова ќе биде првпат девојката да

Синот на принцот Хари полни три години: Малиот Арчи доби честитка од својата прабаба – ова е…

Преку официјален профил на социјалната мрежа Твитер, кралицата Елизабета II му посака среќен трет роденден на својот правнук Арчи, со фотографија од кралицата, покојниот принц Филип и мајкатана Меган, Дорија и неговите родители, направена

Експлозивен испад на таткото на Меган Маркл: “ПРИНЦОТ ХАРИ Е ИДИОТ! Нивниот брак ќе заврши лошо“

Принцот Хари е идиот, изјави таткото на неговата сопруга Меган Маркл во вчерашното експлозивно интервју за GB News, додавајќи дека се согласува со Доналд Трамп кој неодамна изјави дека бракот на Хари со Меган бил „камшикуван“ и дека таа му

Принцот Хари конечно проговори и откри детали за средбата со кралското семејство: “Ми беше убаво да…

Принцот Хари зборуваше за неодамнешната средба со неговото семејство во замокот Виндзор.  Принцот Хари кажа дека е одлично да се види неговата 96-годишна баба, кралицата Елизабета II. „Таа имаше многу пораки за тимот на Велика

Меган Маркл ги осови симпатиите од обожавателите – социјалните мрежи “горат“ поради потегот на…

Сопругата на принцот Хари (37 г.), поранешната актерка Меган Маркл (40 г.) стана хит на социјалните мрежи ширум светот по овој трогателен гест во Холандија. Принцот Хари и Меган Маркл Познатата двојка отпатува во Хаг за да

Принцот Хари и Меган Маркл повторно мета на критики од сите страни по бакнежот на сцената: “ОВА Е…

Принцот Хари во саботата ги отвори познатите игри Invictus во Хаг, меѓународен спортски настан за ранети, повредени и болни воени ветерани и ја пофали храброста на украинскиот тим кој пристигна во Холандија за настанот. На патувањето во