Tag: нови бомби

НОВИ БОМБИ: Камчев му помагал финансиски на Мицкоски, Мицкоски го блокирал СЈО!?

Ново продолжение од снимениот разговор меѓу лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, еден од главните актери во аферата Рекет, Зоран Милески-Кичеец ....