Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

пластични операции

Пејачката Дара Бубамара открива колку ја чинеле пластичните операции (фото)

Пејачката Дара Бубамара никогаш не криела дека имала бројни пластични операции, а сега наводно е откриена и листа на промени кои ги имала пејачката, но и „ценовникот“. Таа пред десетина години за прв пат ставила силикони во градите, а

ЦЕЦА ОТИДЕ НА „РЕМОНТ“! Ражнатовиќ се сними на клиника, а оваа водителка ѝ правеше друштво:…

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ и водителката Душица Јаковљевиќ посетија една од клиниките во главниот град на Србија за естетско разубавување. Цеца и Душица со години нагласуваат дека не се противници на пластичните операции, а

Откриени сите пластични операции кои ги направила поп кралицата, Мадона низ текот на годините,…

Кралицата на попот, Мадона, низ својата многу карактеристична кариера научи како да го привлече вниманието на јавноста и медиумите. Таа пееше хитови кои ги сакаат милиони луѓе, но во последно време е во фокусот поради нејзиниот изглед.