Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Радмило Арменулиќ

Мојата сопруга беше преставена како лесна и неморална жена! Сопругот на Силвана Арменулиќ ја открива…

Радмило Арменулиќ го исполни ветувањето и филмот, Тома, го гледаше на првиот ден од новата година, кога и официјално се емитуваше на малите екрани, тој ова го изјави минатата година кон крајот на месец септември: Ќе го направам тоа, штом

Ѓоковиќ е вакциниран !? Радмило Арменулиќ порача Новак да не прави драма и да оди во Мелбурн да го…

Славниот тениски стручњак, Радмило Арменулиќ смета дека Новак Ѓоковиќ треба да оди на Австралија опен и да ја освои својта 21ва Гренд Слем титула во кариерата. Поранешниот капитен на Дејвис куп тимот на Југославија смета дека Новак е