Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Северина

Северина повторно немирна во кревет – Пејачката по долго време сподели нови фотографии со кои…

Поп-пејачката Северина во последно време не е толку активна како порано на социјалните мрежи, ниту пак со деловни новости, ниту со вести во приватниот живот. Затоа секоја нејзина нова објава ја изненадува и воодушевува, особено ако

Новата објава на Северина ги остави обожавателите без здив: Погледнете како позираше познатата…

Северина последниве денови е многу активна на социјалните мрежи, а речиси секоја фотографија што ќе ја објави автоматски ја украсува со симболична порака. https://www.instagram.com/p/CeDmxmRsmt5/?utm_source=ig_web_copy_link Откако

За Северина годините се само бројка: Погледнете ја најновата објава на пејачката која ги “запали“…

Пејачката Северина Вучковиќ (50 г.) уште еднаш изненади со секси објава на социјалната мрежа Инстаграм, каде објави неколку фотографии на кои позира во тесен, мини фустан, кој на прв поглед изгледа како да нема ништо на себе. Северина

ЗА НЕА ГОДИНИТЕ СЕ САМО БРОЈКА – Северина слави роденден: Нејзината долгогодишна пријателка…

Една од најголемите музички ѕвезди на овие простори, Северина Вучковиќ денес го слави својот 50-ти роденден. Нејзините пријатели започнаа да објавуваат роденденски честитки на социјалните мрежи после полноќ, а прва тоа го сторила

На социјалните мрежи се појави досега невидено ХИТ видео од Северина – погледнете како…

На социјалната мрежа Фејсбук е објавено видео на кое се покажува еден од првите настапи на денешната мегапопуларна пејачка на овие простори Северина. На видео снимката можете да ја видите и слушнете Северина како пее на матурската

Погледнете со каква фотографија Северина го најави доаѓањето на пролетта! Обожавателите ја…

Иако следниот месец ќе наполни 50 години, Северина е една од оние пејачки кои со само една фотографија може да ја разбуди фантазијата на обожавателите.  Така беше и со нејзината последна објава на социјалните мрежи со која таа ја најави

Северина повторно ги возбуди совите обожаватели на социјалните мрежи: Новата објава на пејачката…

Секогаш кога Северина (49 г.) објави нова фотографија на социјалната мрежа Инстаграм, нејзините обожаватели остануваат без зборови или нејзините објави се опсипани со многу впечатливи коментари, како и овој пат. View this post

Наместо цвеќе или подарок Северина за Денот на жената доби нова покана за суд! Пејачката објави…

Една од напознатите пејачки на овие простори, Северина Вучковиќ се уште води судски битки со поранешниот сопруг Милан Поповиќ.  Пејачката на својот официјален Инстаграм профил редовно им покажува на обожавателите колку пати Поповиќ ја

Северина се соблече и ги „запали“ социјалните мрежи! За пејачката важи само едно правило, годините…

Една од најпопуларните пејачки на овие простори, Северина последните денови ужива на Малдивите, а со секоја нова фотографија ги воодушевува своите верни обожаватели. Многумина трпеливо ја чекаат секоја нејзина нова објава на социјалните

Северина покажа неверојатна фигура на телото додека се релаксира на Малдивите и порача: „Каква…

Една од најпознатите пејачки на овие простори, Северина се релаксира на Малдивите и ужива во познатото луксузно одморалиште „Six Senses Laamu“. Таа ја објави фотографијата на својот официјален Инстаграм профил и ги воодушеви