Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Скарлет Брн

Најмладиот син на основачот на Плејбој спасуваше Авганистанци во Кабул, не брка плејбој…

Гордиот татко наместо добро платени позиции во семејното медиумско царство, станал пилот, а неговата сопруга Скарлет Брн се прослави со филмовите Хари Потер. Најмладиот син на Хју Хефнер, легендарниот основач на Плејбој, Купер Хефнер