Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Станија

Вака се прославува Бадниковата вечер кај провокативната Станија, раскош и богата трпеза (фото)

Покрај фотографиите од богатите трпези, имавме можност да видиме и раскошно уредени домови за време на празниците од балканските јавни личности, а помеѓу нив беше и секогаш провокативната, Станија Добројевиќ, која Бадниковата ноќ ја помина

Станија позираше топлес, објективот на камерата фати се, „некому ќе му пукне срцето“ (фото/18+)

Ријалити ѕвездата, Станија Добројевиќ ја подгреа температурата со жешки кадри во бикини, а потоа ги шокираше сите со нејзини топлес фотографии! Станија најпрво позираше во минијатурно бикини пред огледало покажувајќи го

Станија повторно ја шокираше јавноста со нејзината нова објава на Инстаграм (фото)

Откако покажа дел од нејзината работа и уредувањето во својот нов стан на последен спрат со убав поглед за кој издвои 150.000 евра, Станија Добројевиќ ги полуде сите со најновата објава на својот Инстаграм профил. Имено, на својот