Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

старост

Моника Белучи проговори за процесот на стареење: Не сум опседната со годините и изгледот!

Моника Белучи е ѕвезда на насловната страница на неодамнешното издание на The Sunday Times Style, за кое зборуваше на повеќе теми помеѓу кои и за стареењето, одржувањето на изгледот, но и прифаќањето на сопствените години. На 57 годишна