Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ среде јануари уживаат на Малдивите.

Фотографиите и снимките кои ги објавија потврдуваат дека парот ја одбра вистинската дестинација за одмор.

Имено, пејачката и нејзиниот сакан уште од почетокот на пандемијата постојано се некаде на патување и уживаат во заедничкото време.

Како што истакна Брена во една прилика короната придонела да се посвети на своето семејство и да го надокнади целото време кое го препуштила поради работата изминатите години.

Брена и Бобо сега уживаат во тропски рај, а од фотографиите може да се забележи дека одморот им годи.

Пејачката позираше во бикини и розова наметка, па и на своите 60 години изгледа риба ипол

Во видеото подолу погледнете во каков лускуз уживаат Брена и Боба.