Актерот ја заведе девојката на колегата! Тој е само по гаќи додека таа го гали – Жешките кадри ги оставаат сите без здив!

Моментално најпосакуваниот маж на денот, Тео Џејмс е виден како пука со жешки карти со Викторија Серети, девојката на Леонардо ди Каприо.

Тео Џејмс, ѕвездата на хит-серијата на Нетфликс „Господа“, повторно го привлече вниманието на јавноста со својот впечатлив изглед. Англискиот актер беше виден како снима жешки сцени за реклама, придружуван од Виторија Серети, девојката на Леонардо ди Каприо .

На протечените слики, Џејмс ја покажува својата затегната фигура додека леже над Виторија во мал брод, наводно бакнувајќи ја.

Оваа сцена не само што ја подигна температурата на снимањето, туку загрижи и многу девојки од светот кои го обожаваат. Дали оваа интимност на сетот може да разбуди искри или навистина се е професионално направено?

Бидејќи тоа е нивна работа, веројатно е, но неговата атлетска градба и шарм се толку неодоливи што ќе бидете љубоморни на секоја женска личност околу него. Тоа што го познавате само преку екран не е важно. 

Сите се прашуваат како Леонардо ди Каприо ќе се справи со овие сцени на неговата млада девојка со еден од најпосакуваните момци на денешницата.

Дали тоа ќе влијае на нивната врска или Леонардо самоуверено ќе ја прифати професионалноста на својот партнер? Едно е сигурно – Џејмс и Церети направија вистински бум на социјалните мрежи и медиумите, оставајќи ја публиката со нетрпение да го очекува објавувањето на рекламата.