ВИДЕО | ОВА Е ВИСТИНСКИ ХИТ! Дали кучињата можат да го направат ова !? Жена снимила сцена и не можела да си поверува што видела

0

Колку домашните миленичиња, особено кучињата, можат да се врзат за своите сопственици и да имаат целосна доверба во нив, покажа оваа преслатка видео-снимка која кружи на социјалните мрежи.

Овој човек го истренирал своето милениче да се качува на грб, поточно ранецот што му е на грб и така да го носи.

Меѓутоа, нивната забава не завршува тука, сопственикот наместо да оди со него на грб, всушност го користи велосипедот како превозно средство, па со својот миленик може брзо и лесно да стигне на различни локации.

ВИДЕОТО МОЖЕТЕ ДА ГО ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ.

 „Не ми се верува“ – на снимката се слуша како вели жена, која очигледно била изненадена од тоа што кучето се вози на грб и на велосипед.

На ова куче му треба наметка за суперхерој“, гласел еден од коментарите под видеото.