ВИДЕО | Омилената водителка на Александар Вучиќ ја покажа својата спална соба на следбениците – Јована Јеремиќ покажа каде ќе ужива со момците, а за еден детал коментираат сите – погледнете

0

Контраверзната српска водителка, Јована Јеремиќ, интензивно го опремува станот што го купи во белградската населба Дорчол, а очигледно посебно внимание посветила на спалната соба.

Јована Јеремиќ претходно откри дека станот од 54 квадрати за кој подигнала кредит ќе ја чини околу 200.000 евра со реновирање, но контроверзната водителка за нејзиното катче не ги поштедила парите.

Јована Јеремиќ
Јована Јеремиќ

Јована Јеремиќ во неколку наврати истакна дека е вистински уметник во водењето љубов, па затоа внимателно го бирала секој детал од спалната соба.

Бидејќи работите се при крај, таа денеска ја отвори вратата од својот дом за своите следбеници на социјалните платформи, а внатрешноста никого не остави без зборови.

Спалната соба, како што може да се види од објавите, е украсена со огромен лавовски тапет, голем едноставен бел кревет, а златни детали дополнително ја красат просторијата.