КИМ КАРДАШИЈАН ОТКРИ СЕ! ‘Најславниот задник’ во светот конечно без фотошоп и филтри: Погледнете како изгледа ријалити ѕвездата – обожавателите во неверување (фото)

0

Ријалити-ѕвездата, Ким Кардашијан во петокот излезе на една од прекрасните плажи на Малибу во жешко розови бикини, веројатно за да сними кампања за нејзината брзорастечка колекција за костими за капење Skims, пишува Page Six.

Ким Кардашијан 

Основачката на Skims позираше на брегот во тесен горен дел со патент кој наликува на костим за сурфање. Таа го откопча горниот дел на средината на снимањето за да ги покаже своите облини, додека светло розевиот долен дел од костимот за капење го откри нејзиниот познат заден дел.

Ким Кардашијан 
Ким Кардашијан 

Додека споменатиот костим за капење се уште не е пристигнат на веб-страницата, на интернет кон крајот на февруари се појави избор од слични неонски костими за капење. Сепак, некои корисници на социјалната мрежа Reddit се посомневаа дека Ким нешто крие и ја обвинија ријалити ѕвездата за „исценирање и монтирање на навидум спонтани кадри“.

Ким Кардашијан 
Ким Кардашијан 

Инаку, Кардашијан и нејзиното познато семејство низ годините трпеа многу обвинувања за фотошопинг.