Маж ја убил жена си па се самоубил: Детали за хоророт во Нов Белград: Ја избодел до смрт, полицијата истражува…

Попладнево во Нов Белград според последните информации имало убиство и самоубиство.

Како што неофицијално пишува српскиот портал Курир, во станот биле пронајдени две тела, жена и маж.

Се сомнева дека сопругот ја убил сопругата.

Истрагата е во тек, сите дежурни екипи се на терен.

Наскоро повеќе детали за овој случај.