МОНИКА БЕЛУЧИ НЕ МОЖЕШЕ ДА МУ ОДОЛЕЕ НА 14 ГОДИНИ ПОМЛАДИОТ ФРАНЦУЗИН? Тој личи на Аполо, а актерката го гушка И БАКНУВА дури и во јавност

Актерката Моника Белучи се појавила на настан во Франција во друштво на впечатлив господин и започнала лавина коментари дека се работи за нов емотивен партнер.

Моника Белучи , Италијанка која со годините станува се поженствена и поубава, конечно се појави во Париз на премиера на претстава во друштво на многу атрактивен маж и веднаш започнаа гласини дека актерката конечно се заљубила во маж. деценија и пол помлада од неа. Таа блесна во добро познатата црна комбинација со омилените чизми со вртоглави потпетици во црна боја.

Иако идентитетот на овој згоден дечко им е непознат на многу дами, познатите припаднички на понежниот пол не можат без него. Имено, станува збор за познатиот фризер Џон Нолет од Париз , кој разубавува бројни светски ѕвезди и работи на нивните глави, а често е заслужен за нивните неверојатни трансформации. Комплиментите се слеваат само поради новата фризура на Моника, а сите се согласуваат во едно – актерката изгледа подобро од било кога.

 Косата е најважниот додаток, единствениот што не се откачува навечер – секогаш истакнува Џон.

Сепак, на нејзините фанови не им недостасуваше фактот дека меѓу нив има многу интимна врска и што не ја симнуваат насмевката од лицето кога се заедно. Многумина заклучуваат дека оваа безвременска актерка му се допаѓа и на Нолет, кој е 14 години помлад. А многумина дури веруваат дека меѓу нив има нешто повеќе од пријателство.

Од моментот кога фотографиите од Париз ги преплавија мрежите, можеше да се прочитаат поделени критики – од една страна имаше оние кои му завидуваа, а од друга беа оние кои го „проколнаа“, бидејќи „очигледно има нешто, штом Моника се фати за него“ и истакна дека заслужува „вистински маж“.

Моника и Џон се пријатели со години и тој е креатор на некои од нејзините најубави изданија, а нивната врска датира од времето кога Моника беше водечка актерка.