Најсексипилната адвокатка на светот полугола го запре сообраќајот: На мажите им паднаа вилиците 

0

Дениз Роча, модел од „Само обожаватели“, го привлече вниманието кон себе со закачувањето на својата диплома по право на колче и реши да заработи пари од нејзините експлицитни слики.

Дениз, која сега веќе има над четири милиони следбеници на Инстаграм, редовно ја почестува својата публика со жешко видео или фотографија на оваа социјална платформа.

Поранешната адвокатка го привлече вниманието на себе кога ги нудеше своите услуги по пониски цени на навивачите на Манчестер Сити и Арсенал, поради што заврши на сите портали ширум светот.

Атрактивната Дениз сега повторно го привлече светското внимание со тоа што реши да позира речиси гола на сред улица и на тој начин да го запре сообраќајот.