Омилената девојка на пензионерите се соблече и ги покажа своите раскошни епитети: Пензионерките ќе полудат кога ќе ја видат: Погледнете го телото од милион долари (фото)

Поранешната реалити ѕвезда Милијана Богдановиќ реши да го привлече вниманието на посилниот пол на социјалните мрежи.

Милијана се фотографираше во минијатурно бикини, а згора на тоа ги затегна конците за да покаже што повеќе од своето тело.

– Секој ден одам на работа која ја сакам. Гледам луѓе кои ги сакам и кои ме сакаат (каква што сум). Кога би сакал да живеам во друг град и да се занимавам со друга работа, знаете дека одма можам да го направам тоа. Тоа е она што ти пречи. Се гледам со човек што ми се допаѓа. Не знам зошто се грижите – изјави неодамна Милијана преку Инстаграм.

– И, да, сакам да пијам неколку пијачки после работа, но не секогаш. Дали сте среќен кога зборувате за мојата среќа? Ако тоа ве прави среќни, продолжете, додате таа.