ФОТО | Во скинати чорапи, без панталони и чевли – шокантни фотографии кружат низ Интернет од новата сопруга на Канје Вест: “Изгледа како да побегнала од дома“ – погледнете!

Новата сопруга на контраверзниот рапер, Канје Вест, се појави на улица во шокантна облека – само во маица и чорапи.

Новата сопруга на раперот Канје Вест, Бјанка, многумина ја сметаат за бледа копија на неговата поранешна, мега-ѕвездата Ким Кардашијан. Како што забележале интернет корисниците, музичарот очигледно има тип на девојки на кои се возбудува, а тоа се ниски жени со тесен струк и поголем задник. Токму вака изгледа сегашната Бјанка Вест.

За разлика од Ким Кардашијан, која ја краси долга и бујна (обично) црна коса, Бјанка има ултра кратка фризура и е русокоса. А она што води во споредба со поранешната г-ѓа Вест е нејзината скандалозна облека. Плавушата била уловена од папараците додека се шетала со сопругот и светот не знае што да мисли за излегувањето – дали побегнала од дома или тоа е некоја мода која никој не ја разбира остатокот од светот.

Накратко, Бјанка се појавила на улица облечена само во маица со кратки ракави и чорапи! Без долна облека и без чевли, а би се рекло дека немала ниту градник.

Погледнете го ова шокантно издание на сопругата на Канје Вест.