ФОТО | Објавата на атрактивната Теодора Џехверовиќ ќе ве изненади: Пејачката си го намачка лицето со измет !?

0

Теодора Џехверовиќ, една од најпознатите пејачки помеѓу помладата генерација во регионот, повторно предизвикува бура со своите објави на социјалните мрежи.

Таа секојдневно е активна на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм, а не недостигаат и провокативни содржини, иако често е мета на осуди поради тоа, но тоа воопшто не и пречи.

Неодамна беше на „столбот на срамот“ поради провокативната облека на еден нејзин настап, а само неолку дена подоцна повторни ги изненади своите следбеници.

Така и овој пат Теодора Џехверовиќ реши да се пошегува на своја сметка и на нејзини начин.

Таа на својот профил на Инстаграм објави фотографија која налути многу обожаватели со пилинг за лице и го додаде коментарот: „Само уште гомна не си ставила на лицето – не кажувај двапати!

Теодора Џехверовиќ
Теодора Џехверовиќ