ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША НАПРАВИ ПОЗА ОД КОЈА СЕ ДОБИВА ТЕМПЕРАТУРА: ВАКВО НЕШТО НЕ Е ВИДЕНО ОДАМНА, САМО ЗА ВОЗРАСНИ

0

Кога се сврте и го покажа голиот грб, на многумина не им беше гајле, но нејзината убиствена позадина повторно дојде до израз, а потценување е да се каже дека многумина воздивнуваа.

Поп дивата Јелена Карлеуша уште еднаш покажа зошто е убедливо број еден на овие простори кога е модата во прашање.

Карлеуша овојпат облече бел долг фустан, кој одлично ја следеше нејзината линија на телото и ги истакна токму нејзините бујни атрибути.

Кога се сврте и го покажа голиот грб, на многумина не им беше гајле, но нејзината убиствена позадина повторно дојде до израз, а потценување е да се каже дека многумина воздивнуваа.

Јелена сè „спакувала“ со бели потпетици од брендот Saks Fifth Avenue, кои чинат неверојатни 1.362 евра.

– Таа е доказ дека можеш да поминеш низ пеколот, а сепак да останеш ангел – напишала во описот на фотографиите.

Во продолжение погледнете го споменатото издание на популарната пејачка: