Активен Таг

Душан Влаховиќ

Најзвучните фудбалски клубови од Стариот континент заинтересирани за Влаховиќ: Нема европски клуб…

Душан Влаховиќ во последните неколку месеци е најекспонираниот српски фудбалер во медиумите од регионот. Уште од минатото лето името на напаѓачот на Јувентус и на српската репрезентација се поврзува со најголемите и најбогатите клубови во

ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ДУШАН ВЛАХОВИЌ !? Италијанците се сериозно загрижени за Србинот: “Тој доживува…

Репрезентативецот на Србија, Душан Влаховиќ моментално ја минува најголемата криза откако дојде во фудбалскиот клуб Јувентус. Напаѓачот на Јувентус не може да ја пронајде формата во која беше пред повредата која го оддалечи од теренот

Поранешната девојка на Душан Влаховиќ си ја отвори душата: “Тоа беше лош момент што мораше да се…

Поранешната италијанска мисица, Каролина Страмаре, која беше поврзувана со српскиот репрезентативец Душан Влаховиќ, проговори фудбалерот. Медиумите во Италија „брмчат“ за врската меѓу Каролина и Душан, која никогаш не беше потврдена,