Активен Таг

Един Џеко

ВИСТИНСКИ ЛУКСУЗ – Џеко го прослави својот 37. роденден во елитен ресторан во Милан: Скапите…

Капитенот на фудбалската репрезентација на Босна и Херцеговина, Един Џеко претходниот ден доби голем број честитки бидејќи го славеше својот 37 роденден, а синоќа реши истиот да прослави и со семејството и пријателите. Најдобриот