Активен Таг

Наташа Бласик

Познатата Украинка ги “запали“ социјалните мрежи: “Не се двоумеше да го покаже своето завидно тело“…

Украинската актерка, модел и музичарка Наташа Бласик одмара во Костарика, а одморот го искористи за уште еднаш да привлече внимание со атрактивни фотографии од својата завидна фигура.  Наташа Бласик Наташа Бласик Додуша, розовиот