Активен Таг

Оскари

Никој не очекуваше вакво појавување на Оскарите! Лејди Гага целосно ги изненади сите со нејзиниот…

Настапот на пејачката Лејди Гага на Оскарите беше многу чуден на повеќе начини за обожавателите.  Гага ја отпеа песната „Hold My Hand“ од филмот „Top Gun: Maverick“, посветена на режисерот Тони Скот кој почина пред 11 години, а за време

ФОТОГАЛЕРИЈА – Заводливи деколтеа и проѕирни фустани: Еве што носеа познатите дами на…

Годинава повторно холивудската елита се собра на забавата на американскиот магазин Vanity Fair, по ноќта на Оскарите, а некои модни комбинации беа крајно смели и дефинитивно ќе остават белег во светот на модата. По ноќта на Оскарите,

Појавувањето на Морган Фримен на Оскарите ги изненади и ги загрижи обожавателите: “Кога се случи ова…

Омилениот холивудски актер Морган Фримен се појави на сцената на Оскарите, но она што го привлече вниманието на гледачите и обожавателите е црната сатенска ракавица на раката - 15 години откако тој доживеа тешка сообраќајна несреќа во која

Бомбашкото издание на девојката на Џеф Безос: Сите гледаа во фаталната Лорен, нејзиниот фустан едвај…

По доделувањето на Оскарите, долги години се одржува забавата на магазинот Vanity Fair, која полека но сигурно прераснува во традиција, на која ѕвездите имаат уште една шанса да блеснат на црвениот тепих. Меѓу гостите беше и третиот

ЌЕ ОСТАНЕ ЗАПАМЕТЕНА! Најхраброто издание на црвениот тепих досега: Познатата трансродова актерка…

Ѕвездата на хит серијата „Еуфорија“, Хантер Шафер, никогаш не е разочарала со своето појавување на црвениот тепих, а овој пат со своето уникатно издание на овогодинешните Оскари не остави никого рамнодушен. Хантер Шафер Оваа