Активен Таг

развод

ФОТО | Сопруг моментално ја оставил својата жена поради оваа фотографија: Поради срамниот кадар се…

Фотографијата од девојката чиј сопруг ја оставил во истиот момент штом ја видел фотографијата, на прв поглед изгледа сосема нормално. Сопругот бил воодушевен поради фотографијата испратена од неговата жена бидејќи тој бил на

Крај на љубовта по 12 години брак: Омилената холивудска русокоса донесе тешка одлука…

По 12 години брак, оскаровката Рис Витерспун се разведува. Омилената актерка и успешен продуцент објави заедничка изјава на социјалната мрежа Инстаграм со нејзиниот сопруг Џим Тот, кој се смета за ловец на таленти во Холивуд. Рис

Силуваше девојка, заврши зад решетки а сега доби сосема не очекувано писмо: Фудбалерот Дани Алвеш е…

Познатиот фудбалер од Бразил, Дани Алвеш се наоѓа во затвор каде го чека почетокот на судскиот процес за силување. Тивкиот настан се случи пред Нова година, кога Дани Алвеш за време на ноќно излегување силувал 23-годишна девојка во