Активен Таг

Теодора Џехверовиќ

Младата Теодора ја фрли публиката во транс: Пејачката тверкаше на сцената а публиката остана во…

Младата и атрактивна српска пејачка, Теодора Џехверовиќ со својот настап уште еднаш ја фрли публиката во транс и неверување. Имено, таа излезе на сцената во предизвикувачко одело, а потоа почна да тверка и ги остави присутните без здив.

СКАНДАЛ – Социјалните мрежи ‘горат’: Младата пејачка Теодора Џехверовиќ се…

Младата мега популарна пејачка од Србија, Теодора Џехверовиќ беше мета на остри критики на социјалната мрежа Твитер поради потезите кои ги правеше за време на нејзиниот настап. Пејачката, имено, за време на нејзиниот настап додека

Сите се прашуваат дали овие фотографии се случајно објавени: Младата српска пејачка Теодора…

Откако младата српска пејачка Теодора Џехверовиќ раскина со кошаркарот Нино Челебиќ, нејзините обожаватели, но и оние кои не се, ги заинтригира дали пејачката си најде ново момче. Теодора не го објави јавно раскинувањето со Челебиќ, а