Активен Таг

Шерон Стоун

Шерон Стоун ги шокираше следбениците со најновата објава: “Го направив тоа за мојот 65-ти роденден! …

Познатата актерка Шерон Стоун се пошегува на социјалните мрежи за тоа како го одбележала својот 65-ти роденден со опсежни пластични операции, објавувајќи фотографија на која нејзините усни изгледаат драстично поголеми. „Го направив тоа.