Активен Таг

шоу

Младата Теодора ја фрли публиката во транс: Пејачката тверкаше на сцената а публиката остана во…

Младата и атрактивна српска пејачка, Теодора Џехверовиќ со својот настап уште еднаш ја фрли публиката во транс и неверување. Имено, таа излезе на сцената во предизвикувачко одело, а потоа почна да тверка и ги остави присутните без здив.

ВИСТИНСКИ ХИТ – Погледнете како пејачката Дара Бубамара свири на флејта: “Искуството е…

Познатата српска пејачка Дара Бубамара стана вирален хит на социјалните мрежи откако гостуваше во емисијата на Огњен Амиџиќ. Причина ? Нејзиниот обид да ја покаже (не)способноста да свири на флејта. Откако видеото се појави на