БИЛА ЖРТВА НА ПЕДОФИЛ! Шокантни детали од животот на познатата старлета ги остави СИТЕ без зборови: Ме бакна и ме убедуваше да го направам ОВА!

0

Додека сите мислеа дека тоа е само разгалена богаташка која постојано е во темнина, јавноста ја шокираше шокантната исповед на познатата манекенка Парис Хилтон, во која таа изјавува дека како девојче била жртва на злоупотреба .

Имено, Парис ги опишала овие шокантни настани во своите мемоари „Paris: The Memoir“.

Парис Хилтон

Парис низ годините намерно го градеше имиџот на разгалена убавица, со оглед на тоа што нејзините родители се многу богати, а таа цел живот живее во „свила и кадифе“. Таа во младоста ги полнеше таблоидите со својот скандалозен начин на живот.

Меѓутоа, од објавувањето на нејзината книга, која дава шокантни детали за злоставувањето што го доживеала оваа позната богаташка, изгледа дека нејзиниот имиџ на дрска и разбушавена русокоса паднал во сенка.

Според неа, злоупотребата започнала во раните тинејџерски години кога наставничката во училиштето во кое учела и дала телефонски број и и рекла да не кажува никому за тоа. Ми се јавуваше речиси секоја вечер и со часови разговаравме за тоа колку сум неверојатно убава, зрела, интелигентна и сензуална“, пишува Парис во својата шокантна исповед.

„Тој ми кажа дека разликата во годините не е страшна, дека принцот Чарлс исто така бил 13 години постар од Дијана и дека Присила Присли имала 14 години кога се омажила за Елвис Присли.

Парис Хилтон

Еден ден, бидејќи нејзините родители Кејти и Рик Хилтон не биле дома, Парис останала сама со својот насилник.

„Ме повлече во раце и ме бакна“, открива Парис и потоа додава дека нејзините родители нашле страшна сцена во автомобилот кога се враќале.

Парис додава дека негативецот после се ја обвинил: „Зошто ме натера да го направам тоа“?

После трауматично искуство, нејзините родители ја испратиле во Франција да живее со нејзината баба.

Парис наведува дека со години не можела да се помири со тажниот факт дека била жртва на педофил: „Ми требаа децении да го кажам зборот педофил. Да го означам како насилник на дете значеше да се прифатам себеси како жртва, а јас едноставно не можеше да го стори тоа“.

Парис Хилтон наведува дека ниту едно дете не е одговорно за несоодветното однесување на возрасен. Таа верува дека оваа нејзина приказна ќе им помогне на обожавателите малку подобро да ја запознаат