БРУТАЛНО ДОБРА РИБA: Огромните гради и испаѓаат од минијатурниот градник, а тек она што го има надоле облечено… (ФОТО)

Поранешна спортска ѕвезда пожешка од сонцето

Поранешната шампионка во борење Менди Роуз (32) ги разуми сите нејзини следбеници на Инстаграм .

Имено, таа на оваа популарна социјална мрежа објави видео кое е создадено за време на нејзината фотосесија во предизвикувачки кожен градник.

Атрактивната Менди облекла мал градник и мини сребрено здолниште, а клипот го виделе речиси четири милиони луѓе.

Менди Роуз беше исфрлена од Женската федерација за борење (WWE) откако објави експлицитни фотографии и видеа од себе на веб-страниците за возрасни, па се посвети на кариерата во манекенството.

Оваа жешка борачка ја држеше титулата NXT 413 дена, но по споменатиот скандал, нејзината кариера падна на големо.

Американските медиуми тогаш пишуваа дека шефовите на WWE биле доведени во многу лоша ситуација бидејќи тоа се коси со нејзиниот договор.

Сепак, Менди не беше многу потресена од ова, бидејќи заработуваше многу повеќе пари на страницата за возрасни отколку од борење.

Над 3,4 милиони луѓе ја следат на Инстаграм.