ВИДЕО | ОВАА СНИМКА Е ВИРАЛЕН ХИТ – Девојка изнајмила бејбиситер за нејзината мачка, а она што го видела на камерите е вистински ‘хаос’

0

Одри Јанг од Австралија останала целосно шокирана откако дознала дека личноста што ја ангажирала да ја чува нејзината мачка – Ахмет Озтурк, бил во интимна врска на неговиот кауч со неговата девојка. А, се разбира, тој требал само да се грижи за неговата мачка.

Ахмет Озтурк требало да доаѓа во станот еднаш дневно по половина час за да се грижи за мачката, но еднаш останал шест часа подолго, пишува магазинот The Mirror.

На видеото објавено на социјалните мрежи се гледа како парот се гушка и бакнува. Но, кога Ахмет Озтурк дознал дека се вклучени камерите за надзор, Одри Јанг му се јавила да го праша што се случува во неговиот дома, а тој рекол дека бил понесен од моментот.

Немав намера да го направам тоа. Јас сум со жена која сака мачки и има две свои. Многу ми е жал, никогаш досега не сум направил такво нешто“, кажал Ахмет Озтурк на сопственичката на станот каде водел интимна љубов со својата партнерка.