ВИДЕО ОД НАТАША БЕКВАЛАЦ НА НАСТАП СЕ ШИРИ СО БРЗИНА НА СВЕТЛИНАТА! Се пожали дека се здебелила…

На социјалните мрежи со брзина на светлината се шири видео од еден настап на Наташа Беквалац, а коментарите под него не запираат.

Наташа Беквалац неодамна одлучила засекогаш да се откаже од цигарите, а на своите следбеници им се пожалила на вишокот килограми што ги качила. И рекле дека претерува и дека навистина изгледа феноменално, но пејачката сепак решила да поработи на себе и набрзо го објавила своето прво видео од теретана . Тогаш нагласи дека до лето планира да биде пожешка од било кога, а сега снимките во живо од нејзиниот настап ги запалија мрежите.

Новосадската барбика се качи на сцената во, како што многумина се согласија, најпровокативниот стајлинг досега со кој сите ги остави без зборови.

Сините ленти над нејзината бујна биста само делумно и ги покриваа градите, кои во одредени моменти ѕиркаа од под долната облека, голите нозе и дупката на фустанот на стомакот… Целиот стајлинг го заокружи со црни – чизми до колена, и додека се нишаше во ритамот на нејзиниот голем хит Ната го покажа секој дел од телото.

Иако Ната можеби мисли дека треба да поработи на својот изглед, фановите и велат дека таа е вистинска „бомба“

Наташа важи за една од најубавите пејачки на нашата земја, а иако беше трипати мажена, на прашањето за четвртиот брак, таа одговори вака: „Веднаш ќе ти го чукнам снешкото, што можам да гарантирам, јас. нема повеќе да се венчаат. Хана и Катја ми го исполнија срцето целосно, па јас сум прилично среќна. А што се однесува до вториот дел од прашањето, мислам дека ти дадов одговор“, изјави претходно Наташа, која исто така признала дека имала сметка на апликацијата за запознавање, како и дека нашла секакви работи таму .