ВИДЕО (18+) | ГО ‘ЗАПАЛИ’ СТАДИОНОТ! Една од најпознатите обожавателки на Арсенал на последниот натпревар дојде целосно гола: “Па таа е подобра и од загубената титула!“

0

Арабела Миа, која е огромна ѕвезда на платформата за возрасни OnlyFans каде што е позната како GreenGirlBella, е огромна обожавателка на фудбалскиот клуб Арсенал. Пред последниот натпревар на нејзиниот сакан клуб против Вулверхемптон, таа реши да приреди вистинско шоу.

Арабела Миа пристигна на натпреварот во кој Арсенал ги „разби“ гостите и победи со 5:0 само во гаќички додека остатокот од телото го прекри со боја за телото. Таа го обои целото тело во боите на Арсенал за да изгледа како да носи дрес на „Топџиите“ и со тоа ги воодушеви сите обожаватели кои ја сретнаа во градот. Многу обожаватели сметаат дека таа е најзаслужна за победата од 5:0, а изданието во кое се појави и се допадна на самата Арабела Миа.

Отсега секогаш ќе доаѓам на вакви натпревари“, изјави Арабела Миа.

Навивачите коментираат дека тоа е најдобриот дел од сезоната досега за нивниот клуб.

Ух, таа е подобра и од титулата“, напишал еден од обожавателите на социјалните мрежи, додека друг додал дека е „нереална“.

Погледнете ја оваа „жешка“ обожавателка на Арсенал и нејзиното појавување на натпреварот ОВДЕ.