ВИДЕО (18 +) | Туристка во центарот на Сплит се соблече целосно гола поради бизарна причина – погледнете ја снимката која е апсолутен хит во регионот!

0

Млада туристка ги покажала градите среде ресторан во Сплит, Хрватска и крена бура на социјалните мрежи!

На социјалните мрежи се појави видео од двајца странски туристи во ресторан за брза храна во Сплит. Една од нив претходно забележала дека еден од младите туристи од соседната кафеана ги „напаѓа“ (се обидува да флертува), по што го спуштила црниот горен дел, ги покажала бујните гради, а потоа почнала да скока по столот.

Не и било воопшто грижа што младиот човек цело време ја снимал необична сцена.

Мештаните на Сплит од почетокот на туристичката сезона имаат мака со арогантни гости кои се однесуваат недолично и прават хаос каде и да стигнат. Оваа снимка со огромна брзина се прошири на Интернет и стана апсолутен хит во регионот.